سئو اصفهان

_

کسب و کارهای مختلف به منظور بهبود و ارتقاء خود می توانند یک سایت اختصاصی داشته باشند تا خدمات و محصولات را در سایت درج کنند و افراد مختلف بتوانند از آنها استفاده نمایند. اما آنچه که در این میان اهمیت دارد، سئو سایت است. بهبود سئو باعث افزایش ترافیک سایت شما می شود و موتورهای جستجو گوگل برای وبسایت شما ارزش قائل می شوند. اگر شما هم دارای سایتی هستید و قصد دارید در نتایج اول گوگل قرار بگیرید، سئو سایتتان را به وبانو بسپارید. سئو اصفهان توسط شرکت وبانو این امکان را به شما می دهد که از رقبا متمایز شوید و یک قدم جلوتر از آنها گام بردارید.

اهمیت سئو اصفهان

_

سئو یکی از مهمترین بخش های دنیای دیجیتال مارکتینگ می باشد. از آنجایی که امروزه همه افراد به منظور پاسخ به سوالات خود و یا خرید و استفاده از محصول و یا خدمتی به اینترنت مراجعه می کنند بهتر است که بر روی سئو سایت خود کار کنید تا بتوانید در معرض دید افراد بیشتری قرار دهید. رسیدن به سه رتبه اول گوگل نقش بسزایی در روند پیشرفت برند و کسب و کار شما دارد. با این وجود نباید از اهمیت سئو اصفهان غافل شوید.

1) آنالیز کلمات کلیدی

وبانو در ابتدا به آنالیز و تحلیل کلمات کلیدی که قصد دارید در آنها رتبه بگیرید می پردازد. بررسی جایگاه فعلی کلمه، جایگاه فعلی وبسایت، میزان سختی کلمه و استراتژی های لازم در این مرحله صورت می گیرد.

 

2) بررسی سئو تکنیکال

به منظور اطمینان از سئو تکنیکال وضعیت سایت از نظر متا تگ ها، لینک سازی داخلی و خارجی، سرعت بارگذاری بخش های مختلف سایت و… باید بررسی شود.

3) آنالیز رقبا

وبانو به منظور تعیین استراتژی های لازم سئو سایت رقبا را آنالیز می کند تا با نقاط ضعف و قوت آنها آشنا شود و بهترین استراتژی را برای سایت شما انتخاب کند.

4) لینک سازی داخلی

تمامی بخش های سایت باید از نظر لینک سازی داخلی بهینه شوند تا ربات های گوگل درک بهتری از سایت شما داشته باشند و بتوانند برای سایت شما ارزش قائل شوند.

5) لینک سازی خارجی 

کلمات کلیدی مدنظر به سایت های معتبر لینک داده می شوند. همچنین برای این کلمات کلیدی رپورتاژ نیز نوشته می شود. لینک سازی خارجی یکی از روش های موثر برای توجه ربات های گوگل به سایت می باشد.

6) بررسی و ارزیابی سایت

پس از اینکه تمامی مراحل سئو بر روی سایت پیاده سازی شد، نوبت به ارزیابی و بررسی پیشرفت سئو سایت می رسد. این بررسی به صورت ماهیانه توسط تیم سئو وبانو انجام می شود.

تیم وبانو چه امکاناتی در زمینه سئو اصفهان ارائه می دهد؟

_

مزایای بهینه سازی سئو اصفهان

_
  • افزایش ترافیک و بازدید کنندگان سایت
  • افزایش مدت زمان حضور کاربر در سایت
  • بالا رفتن اعتبار سایت
  • بهبود سرعت سایت
  • ایجاد تمایز بین رقبا
  • کاهش هزینه های بازاریابی
  • افزایش نرخ تبدیل

سوالات متداول سئو اصفهان

_

به طور کلی نمی توان زمان دقیقی را برای رسیدن به رتبه های اول گوگل تعیین کرد و این موضوع به فعالیت رقبا و وضعیت فعلی سایت شما بستگی دارد.

هزینه سئو اصفهان با توجه به تعداد کلمات کلیدی، سختی کلمات و وضعیت فعلی رقبا بستگی دارد. هزینه دقیق سئو اصفهان پس از بررسی سایت و کلمات کلیدی مشخص می شود.

بله، سرعت سایت نیز یکی از عوامل تاثیر گذار در سئو سایت است که وبانو علاوه بر سئو می تواند در بهینه سازی سرعت سایت نیز به شما کمک کند.

بله، پیش از قرارداد یک مشاوره رایگان در رابطه با استراتژی های لازم برای سئو سایت به کارفرما داده می شود و کارفرما می تواند از تمامی مراحل سئو، هزینه، نحوه گزارش دهی و… مطلع شود.

وبانو با بیش از 12 سال سابقه می تواند خدمات سئو را به خوبی به شما ارائه دهد.

بله، وبانو دارای یک تیم 40 نفره از نویسندگان باسابقه و ماهر می باشد که برای شما محتواهای یونیک، اختصاصی و مطابق با اصول سئو و همچنین رپورتاژ می نویسند.

معرفی خدمات وبانو

_