افزونه مدیریت لینک‌های داخلی

یکی از مهم‌ترین استراتژی‌های سئو، ایجاد لینک‌های داخلی است. این لینک‌ها در صورتی کارآمد و مؤثر خواهند بود که از ساختار صحیحی پیروی کنند.

تولید لینک‌های داخلی برای وب‌سایتی با 200 تا 300 مقاله، کار ساده‌ای نمی‌باشد؛ اما افزونه مدیریت لینک‌های داخلی به شما کمک می‌کند تا به‌صورت خودکار این لینک‌ها را برای وب‌سایت خود تولید کنید.

هنگام معرفی محصول، فروش تبلیغات سایت و …، تعداد صفحات بازدیدشده از وب‌سایت شما بسیار مهم می‌باشد. افزونه مدیریت لینک‌های داخلی با تولید هوشمندانه لینک‌های داخلی، به شما کمک می‌کند تا کاربر را با وب‌سایت شما بیشتر درگیر کند.

افزونه lnterlinks Manager فارسی نیازهای شما را برای بررسی لینک‌ها برطرف می‌کند و رابطه هوشمندانه‌ای برای شما به ارمغان می‌آورد.

در این مقاله قصد داریم نحوه کار با پلاگین lnterlinks Manager را ارائه دهیم. پس همراه ما باشید. برای مشاهده افزونه های مورد نیاز سایت کلیک کنید.

افزونه مدیریت لینک های داخلی

افزونه مدیریت لینک های داخلی

افزونه lnterlinks Manager

یکی از بهترین و پرطرفدارترین پلاگین‌های سئو، افزونه lnterlinks Manager است. اکثر وردپرس‌کارها و علاقه‌مندان به سئو، برای سئوی داخلی وب‌سایت خود از این پلاگین استفاده می‌کنند.

افزونه لینک‌ساز خودکار lnterlinks Manager با تحلیل و تولید لینک‌های داخلی مطالب، باعث بهبود سئوی داخلی شما می‌شود.

امکانات افزونه lnterlinks Manager

 • امکان ردیابی هر لینکی را دارد.
 • با سایت‌های چندزبانه کاملاً سازگار است.
 • بر روی بهینه‌سازی سایت تأثیر مثبت دارد.
 • در رابطه با لینک‌های داخلی پیشنهاداتی به شما می‌دهد.
 • سئوی داخلی وب‌سایت شما را افزایش می‌دهد.
 • پنل کاربری بسیار حرفه‌ای و ساده‌ای دارد.
 • می‌توانید محاسبات juice لینک‌دهی خود را بررسی کنید.
 • اگر به هر دلیلی نیازی به ساخت لینک برای محتوایی ندارید، این افزونه به‌صورت خودکار، برای شما لینک‌های موردنظرتان را لینک می‌کند.
 • این نوع افزونه یک سرمایه‌گذاری بلندمدت برای سئوی داخلی وب‌سایت شما می‌باشد.

فهرست راهنمای کامل افزونه lnterlinks Manager

افزونه اینترلینکس منیجر دارای بخش‌های زیر است:

داشبورد

در بخش داشبورد می‌توانید تمام برگه‌ها و پست‌های سایت خود و تعداد لینک‌های خودکاری را که توسط افزونه برای شما ساخته شده است، مشاهده کنید. همچنین، داشبورد تعداد لینک‌های ساخته‌شده هر محتوایی را که در سایت دارید، نمایش می‌دهد.

اطلاعات

در بخش اعتبارسنجی juice  می‌توانید اعتبار و رتبه‌بندی برتر سایت خود را مشاهده کنید که دارای چه تعداد لینک محتوایی است و از طرف کدام مطالب لینک داده شده‌اند. علاوه بر آن، می‌توانید از اطلاعات این بخش خروجی CSV بگیرید.

ردیابی کلیک‌ها

در سمت ردیابی کلیک‌ها می‌توانید تغییرات اعمال‌شده بر افزونه و بخش‌های مختلف آن را پاک‌سازی نمایید.

مدیریت لینک‌های داخلی

در بخش مدیریت لینک‌های داخلی یا AIL می‌توانید لینک‌های داخلی مختلفی برای محتواهای وب‌سایت خود تعریف کنید. حتی می‌توانید تعداد لینک‌های داخلی را افزایش و سایت خود را بهبود دهید.

این بخش در شرایط زیر هم می‌تواند مفید باشد:

 • ایجاد پایگاه دانش برای وب‌سایت شما
 • ایجاد لینک‌های خودکار به صفحات فروش محصول
مدیریت لینک های داخلی

مدیریت لینک های داخلی

دسته‌بندی‌ها

می‌توانید در این بخش دسته‌بندی‌های مختلفی را برای لینک‌های داخلی سایت خود بسازید.

تنظیمات

امکانات کاملی در بخش تنظیمات وجود دارد که می‌توانید تغییرات مختلفی را در افزونه ایجاد کنید. برای اینکه تنظیمات اصلی خود افزونه به سئوی داخلی شما بیشتر کمک کند، تنظیمات افزونه را در حالت پیش‌فرض قرار دهید.

در این مقاله نحوه کار با پلاگین lnterlinks Manager ارائه گردید. امیدواریم که این آموزش بتواند به بهینه‌سازی و افزایش ترافیک سایت شما کمک بسزایی کند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *